Збірна України з футзалу провела черговий поєдинок групового раунду кваліфікації Євро-2022, в якому вдруге поспіль обіграла команду Данії – 8 : 2.

Про це повідомляє офіційний сайт УАФ. Після вчорашньої перемоги над данцями з рахунком 6:2 шанси "синьо-жовтих" на другу сходинку у квартеті помітно зросли.

Сьогодні нашій команді довелося вдруге поспіль протистояти цьому супернику в Запоріжжі. Нагадаємо, що один із відбіркових матчів проти данців скасували та згодом, за рішенням УЄФА, перенесли на 8-ме квітня.

Українці відразу ж притиснули скандинавів, на 4-ій хвилині міг забивати Абакшин, але не влучив у кут із декількох метрів. Незабаром наша команда відкрила рахунок, коли Корсун після передачі Шотурми елегантно прокинув м’яч повз Хога. Проте данці миттєво відігралися – Годдарду вдалося прорватися центром і проштовхнути м’яч повз Сухова, який підміняв у воротах травмованого Ципуна.

Надалі "синьо-жовтих", пробивши вище з убивчої позиції, пробачив Йоргенсен, а Лебідь не реалізував вихід віч-на-віч із Хогом. Згодом команди влаштували черговий розмін голами. Спершу Микитюк відзначився потужним ударом із підбирання, а потім данці реалізували контратаку після невдалого вкидання Сухова.

І все ж українцям вдалося забезпечити собі солідний гандикап ще в першому таймі. На 11-ій хвилині Малишко розібрався з голкіпером після закидання Журби, а на 12-ій Абакшин влучив у ціль ударом із розвороту після передачі Сухова через весь майданчик. Під кінець тайму господарі забили вп’яте – Лебідь прицільним пострілом у кут завершив контратаку.

У другій половині зустрічі "синьо-жовті" грали за рахунком та збільшили перевагу. На 22-ій хвилині Разуванов замкнув передачу Журби з кутового, пізніше Лебідь оформив дубль після вкидання Сухова та передачі Абакшина. Данія відповіла небезпечним ударом Юссефа поруч зі стійкою. Надалі гра заспокоїлася, а наприкінці поєдинку восьмий м'яч у ворота суперника відправив Разуванов.

Тож 8:2 – збірна України здобуває впевнену перемогу та гарантує собі другу позицію в групі. Вона дозволить або напряму вийти на Євро-2020, або зіграти в плей-оф. Усе залежатиме від розкладу в інших групах.

Зазначимо, що на цьому квітневий збір "синьо-жовтих" завершено, оскільки гру Україна – Албанія скасували. Долю останнього поєдинку у відбірковій групі 1 вирішуватиме УЄФА.

Євро-2022 з футзалу. Груповий етап кваліфікації. Група 1

Україна – Данія 8:2 (5:2)

Голи: Корсун, 5; Микитюк, 10; Малишко, 11; Абакшин, 12; Лебідь, 19, 26; Разуванов, 22, 38 – Годдард, 5; Скот-Расмуссен, 11