Головний тренер "Альянсу" Юрій Ярошенко розповів, чому в заявці команди у двох останніх турах був всього один воротар і про підготовку до гри проти "Металіста 1925".

"Спочатку через травму вибув Олександр Литвиненко, потім захворів Ярослав Важинський. Оскільки трансферне "вікно" вже закрилося, то довелося шукати надійне поповнення серед вільних агентів, що зробити вдалося не відразу. Однак у черговому календарному поєдинку - з "Металістом 1925" у нашій заявці вже буде другий воротар - Іван Богдан, який раніше виступав за "Нікополь".

Хто б став у ворота якби в матчі з "Агробізнесом" або "Кристалом" Руслан Єфанов з якоїсь причини покинув поле? Була домовленість із захисником, капітаном команди Костянтином Пікулем, що він у разі потреби замінить Єфанова, свого часу йому вже доводилося стояти у воротах.

Що стосується майбутнього протистояння з "Металістом 1925", то крім Важинського нам не зможуть ще допомогти травмовані Олександр Медведєв і Ян Осадчий. Однак ми налаштовані рішуче і хочемо дати бій одному з претендентів на підвищення у класі", - сказав Ярошенко.

Нагадаємо, що у турнірній таблиці Першої ліги "Альянс" займає 9-ту позицію, в активі клубу 28 очок. "Металіст 1925" набравши 38 балів, знаходиться на 3-му.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити