В рамках поєдинку 17-го туру УПЛ Інгулець і Колос голів не забивали.

Програму дня в 17-му турі УПЛ закривав домашній поєдинок Інгульця проти Колоса. Петровці підходили до нього із серією у шість матчів без перемог, внаслідок якої команда опустилася на 12-ту позицію у таблиці. Ковалівці є тиждень тому поступилися Руху, а потім провели 120 хвилин кубкової гри з Динамо – таким чином, підопічні Руслана Костишина приїхали у Кропивцький не у найкращій формі. Це був шанс для господарів. Аби його використати, Сергій Лавриненко кинув у захист туніського новачка Бен Салема. Перший тайм цієї зустрічі виявився відверто нудним.

Перший удар по воротах стався аж на 14-й хвилині, а другий пройшов на 26-й – головою замикали Сітчінава та Бен Салем. Вийшло неточно. Колос огризнувся пострілом Данфа з меж штрафного на 30-й, але цей момент налякав лишень горобців над стадіоном. Цей удар став першим і останнім для гостей до перерви, а от Інгулець таки мав шанс вийти уперед: Коваленко на 44-й хвилині увірвався на правий край карного майданчика й пробив у дальній кут – поруч зі стійкою пролетів м'яч. Зрештою, відпочивати команди відправились за нулів на табло.

На старті другого тайму команди розмінялися непоганими моментами. Так, на 53-й хвилині Сітчінава пробивав з гострого кута під ближню штангу, але не влучив у площину – Колос відповів на 56-й кутовим, після якого сталася метушня. Від голу Мілька з мінімальної дистанції господарів врятував винос Запорожця. Здавалося, що після такого початку почнеться екшн.

На жаль, нічого подібного не відбулося. В середині другого тайму команди практично нічого не створили, понуро катаючи м'яч у середині поля. Не рятували ні заміни, ні стандарти – лишень на 75-й Оріховському вдалося зі штрафного пробити в площину, однак жодних проблем з цим ударом Малиш не мав.

В ендшпілі зустрічі ситуація не змінювалась. Коли вже здалося, що матч завершиться без голів цікавих моментів, Колос несподівано заробив пенальті – це Запорожець на 87-й хвилині сфолив у власному карному майданчику. Оріховський взявся виконувати вирок, пробивши з "позначки" у лівий нижній кут. Малиш парирував! Це був останній момент у зустрічі. Нічия!

Таким чином, Колос набрав 23 очка й піднявся на шосту позицію. Інгулець, набравши 13 залікових балів, тепер йде на дванадцятій сходинці в турнірній таблиці.