Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру в післяматчевому інтерв'ю прокоментував перемогу над «Олімпіком» (1: 0):

- Дуже складний матч. Поле в жахливих умовах для нас. В останньому матчі тут ми програли в Кубку. Не відповідає українському чемпіонату. Поле просто жахливе, як ніби там була війна. Але команда постаралася адаптуватися, намагалися грати більш практично. 3 очка - це була наша головна мета на сьогодні. Грали проти дуже добре організованого «Олімпіка», ця команда змусила нас попрацювати. На щастя, ми заробили 3 очка.

Хочу відзначити повну віддачу роботі всієї команди, як ми працювали і хотіли сьогодні перемогти. Гра в складних умовах, грали на полі, на якому неможливо грати в футбол. Якщо ми хочемо просувати УПЛ - неможливо грати на такому полі, це як для нас, так і для «Олімпіка». Я не кажу тільки за нашу команду. Думаю, «Олімпік» теж не хотів би грати на такому полі. Але це те, що є, будемо продовжувати.

Майбутній матч з «Ромою»? Ліга Європи - зовсім інше змагання. Ми прекрасно знаємо, що наша команда дуже часто виходить зі складних ситуацій дуже компетентно. Остання складна ситуація, коли ми програли 0: 6 «Боруссії» М, потім знову програли їм 0: 4, але потім змогли виграти у «Реала». Так буде і надалі, будемо боротися до останньої секунди і в тому, і в тому змаганні. Не думайте, що ми будемо здаватися. Це характер нашої команди, ми не здаємося.

Були певні моменти сьогодні і в минулих матчах, коли ми були не хороші. Ми беремо на себе відповідальність, ми люди, ми помиляємося, як це відбувається дуже часто часом з усіма. Але ми продовжимо йти нашим шляхом і не будемо здаватися.