Український фахівець Олександр Севідов проаналізував чвертьфінальний матч Кубка України, в якому «Динамо» по пенальті переграло «Колос» (0: 0, 4: 3 - пен.).

Перший тайм був абсолютно рівним, ніхто не виділявся, команди практично нічого не створили, грали без гольових моментів. Другий тайм пройшов веселіше, «Колос» трохи сів нижче на захист, почав рідше виходити в атаки, більше сили залишив в обороні, завдання було не пропустити. «Динамо» скористалося цим і заволоділо територіальною перевагою. Те ж саме повторилося в двох овертаймах.
На що потрібно звернути увагу, дуже мала кількість індивідуально сильних футболістів в складі «Динамо». Начебто все правильно роблять, але то передача не дійде, то вище або нижче вона пройде, не в потрібну точку. Де необхідно індивідуальну майстерність, обіграти один в один не можуть.

Той же Караваєв зробив стільки передач і жодна з них не дійшла до партнера, ні в першому, ні в другому таймі, ні в додатковий час. Так, він хороший футболіст, але для київського «Динамо» потрібен більш якісний гравець.

А ось хто заслужив похвали, так це воротар Бойко, який кілька разів впевнено вступав в боротьбу протягом матчу, виручав, і в серії після матчевих ударів відстояв на відмінно.

У «Колосі» виділив би Костишина-молодшого з кипучою енергією, намагався щось показати. Був би «Колос» понаглее, дивись, їм посміхнулася б удача. На мій погляд, гра двох рівних команд, але трохи краще було «Динамо».