Захисник "Динамо" Олександр Сирота провів онлайн-зустріч на клубному Youtube-каналі "біло-синіх", де відповів на запитання вболівальників киян.

- Ти в молодому віці граєш за основу "Динамо" - чи є мандраж перед виходом на поле?
- Страху немає. Мандраж, думаю, у всіх повинен бути. Ти відчуваєш відповідальність, перш за все, перед уболівальниками, сім'єю і тобі потрібно виходити на поле і радувати їх. Під час розминки переживання пропадає. Розумієш, що потрібно вигравати матч.

- Хто сильніший - "Вільярреал" чи "Агробізнес"?
- Не думаю, що варто порівнювати команди. Потрібно однаково налаштовуватися на кожен матч, тільки так можна домогтися результату.

- Як оціниш суперника в 1/8 фіналу Ліги Європи - іспанський "Вільярреал"?
- В 1/8 немає слабких суперників. Детально гру "Вільяррела» не вивчали. Почнемо готуватися до поєдинку Ліги Європи після "Миная". До жеребкування у мене було передчуття, що попадеться іспанська команда.

- Наскільки важлива підтримка вболівальників? Відчувається різниця грати з фанатами і без?
- Звичайно відчувається. Можна грати з заповненою стадіону на 50%, і нам би хотілося побачити якомога більше фанатів на трибунах. Це додає впевненості і рухає команду вперед. Дуже класної була підтримка уболівальників на матчі з "Колосом". Це відчувалося навіть при тому, що на трибунах були присутні три тисячі фанатів.

- Яка твоя футбольна мрія?
- Грати за збірну України, захищати кольори нашої країни. Хотілося б спробувати свої сили через багато років в європейському чемпіонаті.