Півзахисник «Металіста 1925» Михайло Шершень проаналізував осінню частину сезону, розповів про підготовку до продовження чемпіонату, а також наголосив на амбітних планах команди.

- Михайле, З чим пов'язуєте доволі невиразну гру «Металіста 1925» в осінній частині сезону?
- Вважаю, що на якість гри вплинули безліч факторів. Команду очолив новий тренер, прийшло багато новачків. Нове керівництво клубу оголосило завдання на сезон. На жаль, не все у нас вийшло. Думаю, що навесні гратимемо у більш привабливий футбол.

- В зимове міжсезоння було підписано сім новачків. Виходить, що зробили висновки після першої частини сезону?
- Вважаю, що нашу команду підсилили якісні футболісти, які зможуть допомогти досягати результату навесні. За збори помітно, що новачки кваліфіковані.

- Хто з них уже готовий грати в основному складі?
- Вважаю, що всі футболісти готові грати з перших хвилин в чемпіонаті. Хто б не вийшов на поле, має вирішувати завдання. У нас немає розподілу на молодих і ветеранів, новачків та старожилів. Хто сильніший, той і гратиме.

- Чи все заплановане зі збору в Харкові вдалося виконати?
- У Харкові заклали фундамент у функціональній підготовці, провели хорошу бігову роботу. У Туреччині вже маємо змогу більше працювати з м'ячем. Приємно займатися в таких комфортних умовах.

- Як оціните контрольні матчі?
- Уже мали змогу зіграти чотири спаринги. Двічі виграли, одного разу програли і одну гру зіграли внічию. Задоволений силою суперників на зборах. Відзначу перемогу над чемпіоном Киргизстану, також запам'ятався матч проти «Окжетпеса». За рахунок таких спаринг-партнерів маємо змогу прогресувати. Завжди цікаво грати з представниками інших країн, відчути їхній рівень футболу.

- Що змінив у команді Валерій Кривенцов за зиму?
- Кардинальних змін не відбулося. Вимоги головного тренера залишилися незмінними. Розуміємо, що навесні нас очікує дуже складна боротьба і помилок ніхто не пробачатиме. Головне, щоб на полі був єдиний колектив, який зможе вирішувати поставлені завдання.

- Кого вважаєте головними конкурентами?
- Зараз багато амбітних клубів, які прагнуть підвищитися у класі. Відзначу «Верес», «Чорноморець», «Оболонь», «Волинь». Нам буде непросто, але все залежить від нас.

- У вас є амбіції поборотися за чемпіонство?
- Зараз посідаємо п'яте місце, але відстаємо від лідера лише на шість очок. Вважаю, що «Металіст 1925» готовий боротися за чемпіонство.