Граючий спортивний директор «Миная» Михайло Кополовець поділився думкою про колишнього українського футболіста Олександра Алієва.

«Бачив його кліп, мені не подобаються такі моменти. Він - серйозний талант, футболіст з ім'ям. Грав в таких клубах, має зв'язки, у нього багато фанатів, його знають. Міг би чимось іншим займатися. Але якщо він вибрав такий шлях, я не можу його засуджувати. Такі моменти - трошки некрасиво. Але якщо йому це подобається, якщо він отримує задоволення або гроші ... Він же це не просто так робить. Я Сашу знаю, не хочу його образити, але кліп викликає. Що робити далі, щоб були перегляди?

Ось і мені кажуть: «Давай, Миша, будеш блогером». Але я не хочу. Мені вистачає поговорити з людьми, вистачає популярності. Навіщо мені кожен день щось показувати: що я їм, де я сплю. Це не моє. Я можу поспілкуватися, я люблю журналістів.

Про YouTube-каналі Алієва «Кент» більше негативних відгуків. Саня був хорошим футболістом, я до сих пір згадую, які він голи забивав. Ця людина повинна був піти іншим шляхом, більш солідним. Він міг би бути клубним тренером, тренером збірної - у нього ж колосальні зв'язки. Трошки втратив він себе. Мені шкода, тому що я знаю, що він харизматична людина, яка могла б бути десь в УАФ або молодіжній збірній. Я таким бачу продовження його кар'єри. А те, що зараз - не дуже», - сказав Кополовець.