Захисник Богдан Бутко, який виступає за турецький «Ерзурумспор» на правах оренди, поділився очікуваннями від матчів 1/8 ЛЄ між «Шахтарем» і «Ромою».

- Богдан, ви грали під керівництвом Фонсеки, добре його знаєте, скажіть будь ласка, на скільки, на вашу думку, для нього це буде принциповий матч?
- Я думаю, це буде принциповий матч для нього. Тому що він багато часу провів в «Шахтарі» і, я думаю, частина його серця і душі залишилася з «Шахтарем». Тому це буде принциповий матч. І тим більше стадія 1/8 фіналу Ліги Європи зобов'язує, що важливо. Але, як говориться, гра покаже.

- Фонсека добре знає гравців «Шахтаря», а гравці «Шахтаря» в свою чергу знаю принципи гри Фонсеки. Кому це більше допоможе в майбутньому поєдинку?
- Так, все правильно, і Фонсека знає гравців і гравці його принципи, тому дуже цікаво за цим буде спостерігати, можливо хтось зуміє чимось новим здивувати. Думаю, всы будуть дуже серйозно налаштовуватися, навіть на тренуваннях. Подивимося, хто зможе здивувати.

- Для кого перемога буде ціннішою в цьому протистоянні: для Фонсеки чи для «Шахтаря»?
- Ви знаєте, я як гравець «Шахтаря», багато часу провів в клубі, тому, з мого боку, мені б хотілося перемоги «Шахтаря», це буде цінніше набагато, ніж для «Роми». Але це футбол і в цьому протистоянні, думаю шанси 50 на 50. Все покаже гра. Я буду підтримувати тільки «Шахтар», щоб вони обов'язково виграли, тому бажаю «Шахтарю» удачі в протистоянні з «Ромою».

Нагадаємо, що матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи «Шахтар» - «Рома» відбудеться в Києві 18 березня на НСК «Олімпійський».