Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник прокоментував перемогу в 1/4 фіналу Кубка України над «Вересом» (2 : 1).

- Ми добилися перемоги, ставили це перед собою. Розуміли і чекали, що буде дуже важкий матч після тих емоцій, які були три дні тому. Ми грали в Києві, потім переліт сюди. Команда, яка готувалася на цей матч, свіжа. Психологічний і моральний тиск був.

Ми раді, що пройшли, в Кубку завжди тільки один переможець є. На цей раз переможцем з поля пішли ми.

- Ви зробили 5 замін у порівнянні з матчем проти «Шахтаря». Чи задоволені тим, як провели ротацію?

- Не хочу сказати, що ми хотіли виграти малою кров'ю. Люди, які мало грають або сидять у нас, вони такі ж гравці «Зорі», які теж вирішують задачу по виходу в наступну стадію турніру, що ми і добилися. Ми не чекали спокійній гри, все було на нервах. Ми раді, що виграли в кінцевому підсумку.

- Прокоментуйте момент з пенальті. Чи був фол з боку Юрченко?

- В руку потрапило - нам багато так ставлять. Це зараз нормальна практика. Але ми повернулися в гру, забили, намагалися виграти, виграли. Завтра почнемо готуватися до наступного матчу. Дуже важка зустріч, але треба швидше відновлювати сили, в неділю вже матч чемпіонату, ми так само не хочемо там зменшувати оберти.

- Іванісеня забив у другому матчі поспіль. Що говорите йому?

- Нічого не кажу. Він молодець. Коли він йде на стандарти, це бойова одиниця, яка може вплинути на результат. Це і виходить, ми задоволені. Незадоволені, що не так часто, як хотілося б.

- Наскільки складним було поле?

- Поле нормальне. Я бачу, які великі замети лежать по боках. Великий комплімент працівникам поля, які намагалися з усіх сил його підготувати. На той час, що ми зараз граємо, - нормальне поле.

- Матч з «Шахтарем» забрав багато сил. Не встигли емоційно відновитися?

- Ви задали питання і на нього ж відповіли. Через два на третій граєш - звичайно, важко. Ніхто не применшує наші заслуги і суперника. Ми ставили за мету пройти далі і добилися цього, - сказав Скрипник.