Важка перемога для містян.

У 26-му турі АПЛ Манчестер Сіті вдома приймав Вест Гем. На цей поєдинок Хосеп Гвардіола випустив зліва у захисті Олександра Зінченка. Варто відзначити появу у стартовому складі Агуеро, який через травму пропустив більшість матчів цього сезону. Андрій Ярмоленко, через пошкодження зв’язок коліна яке він отримав у матчі 1/8 фіналу Кубка Англії, не потрапив до заявки на цю зустріч.

Цілком очікувано гравці Манчестер Сіті взяли м’яч під контроль з перших хвилин і почали будувати позиційні атаки. Однак у підопічних Хосепа Гвардіоли не виходило пройти захист Вест Гема. Молотобійці намагалися підловити містян на помилці. Перший момент у зустрічі створили саме гості. Після подачі від Лінгарда, м’яч рикошетом від Стоунса влетів до штрафного майданчика на Цоуфала, той головою скинув на лінію воротарської на Антоніо. Нападник Вест Гема випередив Едерсона і пробив по воротах, але голкіпер Сіті зумів парирувати цей удар.

Господарі відповіли на момент Антоніо голом. Де Брюйне виконав чудову подачу з глибини до штрафного майданчика Вест Гема, Рубен Діаш випередив захисника молотобійців і з декількох метрів головою прошив Рендолфа – 1:0.

Після цього голу гості почали діяти ще гостріше і ще до перерви створили дві нагоди для взяття воріт. Одна з них завершилася успішно. Спочатку Лінград виконав прострілом з правого флангу до штрафного майданчика містян. Антоніо обробив м’яч і пробив з одинадцяти метрів, але не влучив у площину воріт.

А ось вже у наступному моменті нападник Вест Гема виправився. Підопічні Девіда Моєса запресингували гравців Ман Сіті на їхній половині поля і розігнали швидку атаку. Цоуфал отримав м’яч на правому фланзі, увійшов до штрафного майданчика і скотив на Лінгада, той в дотик перевів м’яч на дальню стійку, де був Антоніо, який замкнув передачу свого партнера по команді – 1:1.

Другий тайм

Гравці Ман Сіті продовжували контролювати м’яч, шукаючи шпарину в непролазному захисті Вест Гема, який усім складом оборонявся на власній половині поля. І на 68-й хвилині зустрічі підопічним Гвардіоли таки це вдалося. Гравці Сіті підхопили м’яч після невдалого розіграшу з кутового, Зінченко віддав передачу на правий фланг на Мареза, той накрутив Джонсона і відпасував на Стоуза – центральний захисник містян в дотик пробив по воротах – 2:1.

Після цього Манчестер Сіті почувався набагато впевненіше і продовжував грати у комбінаційний футбол. А ось гравців Вест Гема помітно засмутив пропущений м’яч. Підопічні Девіда Моєса намагалися відігратися, але не змогли створити бодай одного небезпечного моменту.

Аналітично-статистичний портал Whoscored поставив Олександру Зінченко одну з найкращих оцінок у цій зустрічі – 7,0.

Для Манчестер Сіті це вже 20-та перемога поспіль у всіх турнірах. Містяни продовжують лідирувати в АПЛ, маючи 62 бали та випереджаючи МЮ на 13 пунктів. Але манкуніанці ще не зіграли свій матч 26-го туру з Челсі, який відбудеться 28-го лютого. Вест Гем залишається на 4-й позицій в чемпіонаті з 45-ма балами.