Маріуполь приймав Дніпро-1 у 16 турі української Прем'єр-ліги. Поєдинок завершився з рахунком 2:2. Гол Кулакова на 87-й хвилині приніс господарям нічию.

Українська Прем'єр-ліга. 16-й тур.

«Маріуполь» - «Дніпро-1» - 2:2

Кирило Меліченко (35), Андрій Кулаков (87) - Дуглас (13), Артем Довбик (61, пенальті)

Сергій Чоботенко (12), Петро Стасюк (50), Артем Бондаренко (65), Олексій Биков (69), Олександр Драмбаєв (89) - Дуглас (6), Олександр Назаренко (11), Лукас Тейлор (88)

«Маріуполь»: Олег Кудрик, Петро Стасюк (Олександр Драмбаєв, 64), Олексій Биков, Сергій Чоботенко, Кирило Меліченко, Максим Чех, В'ячеслав Танковський (Микита Петерман, 46), Дмитро Мишньов, Олексій Кащук (Артем Бондаренко, 64), Олег Очеретько (Ельдар Кулієв, 73), Данило Сікан (Андрій Кулаков, 46)

«Дніпро-1»: Валерій Юрчук, Лукас Тейлор, Сілва Дуглас, Сергій Логінов, Владислав Дубінчак (Андрій Цуріков, 84), Олександр Піхальонок, Данило Ігнатенко, Олександр Назаренко (Сергій Булеца, 59), Маріо Чуже, Ігор Когут (Франциско Ді Франко, 59), Артем Довбик (Олексій Хобленко, 76)

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)

Стадіон «Дніпро-Арена» (Дніпро).

Маріуполь дуже круто розпочав поєдинок. Вже на 3-й хвилині гості (господарями їх важко назвати) могли відкрити рахунок внаслідок подачі з кутового, яку Кашук замикав у стрибку "рибкою" – вийшло слабенько, тож один із захисників виніс м'яч з лінії воріт. На 6-й Очеретько довгою передачею міг вивести Сікана віч-на-віч, але Данило невдало обробив м'яч; на 11-й же Очеретько підхопив відскок після прострілу з правого флангу, хитнув Дугласа й пробив метрів з десяти – поперечина врятувала СК Дніпро-1!

Якщо не забиваєш ти, то забивають тобі. Ця проста істина спрацювала вже через хвилину: дніпровці заробили штрафний на правому фланзі, Піхальонок (екс-гравець азовців) м'яко навісив на Дугласа, а бразилець, втік від Чоботенка й пробив головою – 1:0!

Гості зовсім не знітились. Підопічні Остапа Маркевича продовжили розривати СК Дніпро-1 на контратаках, що швидко вилилось у два небезпечних епізоди: на 20-й хвилині Танковський і Кащук завадили один одному розстріляти ворота після кросу від Очеретька, а на 23-й Сікан замкнув простріл Меліченка – неточно. На 30-й Очеретько міг тікати віч-на-віч, але лайнсмен помітив мінімальний офсайд. Зрештою, тиск азовців приніс успіх на 35-й хвилині: Сікан після подачі з кутового пробив головою у дальню стійку, а Меліченко тут же зіграв на добиванні – 1:1!
До перерви рахунок міг змінитися на користь обох команд. СК Дніпро-1 міг вийти вперед внаслідок хорошого пострілу Назаренка з кута штрафного (Кудрик спіймав м'яч), а Очеретько виходив віч-на-віч з Юрчуком – голкіпер на мить встиг випередити хавбека. Зрештою, відпочивати футболісти пішли за нічийного рахунку.

У роздягальні Остап Маркевич змінив Сікана та Танковського на Петермана та Кулакова. Ігор Йовічевіч обійшовся без замін – рішення хорвата виявилось правильним, адже СК Дніпро-1 притиснув Маріуполь з перших хвилин другого тайму. Так, вже на 50-й забивати другий гол повинен був Довбик, який замикав передачу на дальню стійку ударом метрів з чотирьох – поперечина врятувала азовців! На 54-й та 57-й з дистанції пробивали Когут та Назаренко – постріл Ігора витягнув Кудрик, а Олександру забракло точності.

Маріуполь огризнувся замиканням подачі з флангу у виконанні Кащука на 58-й. Олексій у рамку не влучив, а за три хвилини тиск СК Дніпро-1 призвів до помилки в обороні – це Чоботенко збив Дубінчака у власному штрафному. Арбітр призначив пенальті, а Довбик впевнено його реалізував. 2:1!

Остап Маркевич відреагував на цю подію ще двома замінами, замість Стасюка та Кащука кинувши у бій Драмбаєва та Бондаренка. Ігор Йовічевіч, своєю чергою, ще до голу посилив гру Булецею та Ді Франко. Знову заміни хорватського наставника дніпровців спрацювали краще – на 70-й хвилині господарі забили третій гол зусиллями Ігнатенка (але його скасували), а на 72-й Булеца зі штрафного влучив у поперечину. Щоправда, на 68-й "жовто-чорні" могли й пропустити внаслідок розрізного пасу від Драмбаєва на Кулакова, але Андрій загнав себе у глухий кут і не зміг переграти Юрчука.

Протягом наступних 15 хвилин тривала відкрита гра на зустрічних курсах без особливого загострення. Обидва тренери продовжили проводити заміни – у Маріуполя на поле вийшов Кулієв, а СК Дніпро-1 посилив гру Хобленком та випустив Цурікова (Дубінчак травмувався). Відчувалося, що рахунок може змінитись в обидва боки, але СК Дніпро-1 виглядав значно переконливіше. На 80-й хвилині це могло вилитись у гол Хобленка, але Олексій метрів з 11-ти пробив на трибуни.

Здавалося, що дніпровці таки втримають перемогу, але Маріуполь не здавався – на 87-й хвилині доля посміхнулася азовцям. Гості заробили кутовий, а Кулаков випередив Піхальонка й потилицею перевів м'яч у дальню дев'ятку. 2:2!

Шоковані господарі одразу пішли рятувати звитягу, ледь не забивши втретє на 90-й хвилині. На жаль для СК Дніпро-1, потужний удар Ді Франко з лінії штрафного пролетів над поперечкою. Зрештою, фінальний свисток зафіксував бойову нічию.

СК Дніпро-1 набрав 15 очок і залишився на десятій позиції в УПЛ. Маріуполь перервав 4-матчеву програшну серію й набрав 17 очок, тримаючись на дев'ятій сходинці.