Український форвард Євген Селезньов, який був недавно відрахований з «Колоса» за порушення спортивного режиму, розповів, як ставиться до вакцинації від коронавірусу.

«Вакцинуватися? Ні, не буду, я боюся уколів. Подорожі? Вдома буду. Я не мрію про острови. Якщо введуть цифрові паспорти вакцинації? Ну, якщо потрібно буде, то зробимо. Ну а що, Володимир Єзерський мене потримає, а Саня Усик зробить анестезію з лівої».

Олександр Усик, Володимир Єзерський і Євген Селезньов поспілкувалися українською мовою в ефірі сервісу MEGOGO перед матчем «Шахтаря» в Лізі Європи.

Олександр Усик пояснив: «Ми Женю трохи зачепили. Перед студією я запропонував Жені говорити українською. Ми ж медійні люди. Можливо, будемо працювати на телебаченні. Плюс з'явився закон з 16 січня, що потрібно говорити українською».

Бесіда вийшла кумедною. Селезньов іноді переходив на російську мову, і Усик запропонував: «Давай ти будеш говорити російською, а я українською. Чому? Тому що ти мене збиваєш».

Селезньов в якийсь момент запитав, Усик вдарить його правою чи лівою? «Я безкоштовно людей не б'ю», – віджартувався Усик.