Україна на тижні взяла максимальні з можливого чотири очки (до перемоги Шахтаря додаємо перемогу Динамо), що за конвертацією Таблиці коефіцієнтів дорівнює 0,8 бала.

А якщо дивитися на стадію в цілому (чотири матчі), то маємо втрату лише одного очка (0,2 бала ТК). Тобто, 1,4 до Таблиці коефіцієнтів + дві команди в наступному раунді.

У Австрії, наприклад, нуль здобутих очок та жодної команди в наступній стадії. У Бельгії – 0,2 бала та жодної команди в наступному раунді. У Росії – нуль очок та жодної команди в наступному раунді, у Нідерландів – 1,2 бала та одна команда в наступному раунді. У Шотландії – один бал та одна команда в наступному раунді.

Майже, бо не вистачає 0,025 для випередження Шотландії. Але боротьба продовжується й Україна з вдома командами в 1/8-й виглядає тепер фаворитом у цій боротьбі. Навіть попри той факт, що у Шотландії нижчий дільник єврокоефіцієнту.

В сезонному рейтингу вдалося випередити Австрію та здійнятися на десяте місце. Також скоротилося відставання від Австрії в ТК наступного сезону - до 0,85 бала. Далі багато чого залежатиме від жеребкування.

Суперниками Динамо і Шахтаря можуть бути:

Арсенал, Аякс, Вільярреал, Гранада, Мольде, Рейнджерс, Тоттенхем, Манчестер Юнайтед, Мілан, Славія Прага, Рома, Динамо (Загреб), Янг Бойз, Олімпіакос.

Також Динамо і Шахтар можуть зустрітися між собою. Жеребкування - сьогодні о 14:00.