Головний тренер «Маріуполя» Остап Маркевич розповів про підготовку до поєдинку 16-го туру УПЛ проти «Дніпра-1».

— «Маріуполь» не забиває два матчі підряд. Мабуть, це турбує тренерський штаб?
— Звичайно що так. Ми усвідомлюємо, що потрібно працювати над цим найважливішим компонентом гри. Я хлопцям сказав, що для того потрібно багато працювати та докладати зусиль. Разом з цим необхідний не тільки певний обсяг тренувальної роботи, але й ігровий досвід, щоб реалізовувати моменти. Ту можна навести багато прикладів з історії футболу. Ось хоча б Марко Девич, який зовсім не відразу почав забивати — за два роки у «Волині» усього два голи. Потім в «Металісті» те ж саме. Потрібен час. Це закономірний процес, який потрібно пройти усім молодим гравцям. Наше мета — виховувати молодих футболістів для українського футболу, і я вважаю, що це наше найголовніше завдання. Звичайно, хочеться результату, ми будемо працювати над цим.

— У складі «Маріуполя» Дмитро Мишньов нагороджений призом «Кращий гравець 2020 року».
— Не хотів би недооцінювати його роль в нашій команді. Він є справжній капітан, чудова людина, лідер як на полі, так і за його межами. Він — дуже важливий елемент нашої команди, й це дійсно заслужено. Думаю, це почесна та справедлива нагорода для нього.

— Попереду «Дніпро-1», який стартував цього року з двох перемог. Очікуєте непросту гру?
— Я думаю, що з жодною командою УПЛ не можна зіграти просто. Всі клуби демонструють хороший футбол, тому будемо налаштовуватися на всіх суперників по максимуму. А як складеться гра — побачимо.

Матч 16-го туру УПЛ «Маріуполь» — «Дніпро-1» відбудеться в суботу, 27-го лютого, о 14:00.