Колишній власник "Металіста" Олександр Ярославський заявив про те, що він знову візьметься за харківський клуб.

Як це буде і що від цього чекати? Найперше варто відзначити, що бізнесмен не збирається виплачувати 40 мільйонів євро боргів старого "Металіста". "Хто їх наробив, той хай і платить", - заявив Ярославський. Він додав, що потрібно зробити все у юридичній площині, щоб мати можливість використовувати оригінальну назву без потреби виплачувати за це такі колосальні борги. Ярославський підкреслив, що інфраструктура зараз перебуває у занепаді, тож потрібен час на її відновлення.

Що ще відомо? Як зізнався колишній власник "Металіста", грошей у нього достатньо для того, щоб вивести клуб в УПЛ, а потім і зіграти в Лізі чемпіонів. А тепер потрібно зосередитися на тому, як саме буде відбуватися цей процес. Ярославський не став приховувати того, що "Металіст" будуть відроджувати на основі "Металу", котрий зараз лідирує у Другій лізі. Там усім керує близький друг бізнесмена Євген Красніков, котрий і зібрав цей клуб саме під таку мету. Передбачається, що поки триватиме юридична тяганина щодо назви "Металіст", "Метал" зможе вийти в УПЛ, а вже потім і перейменуватися, додавши до свого імені три літери. Можна практично упевнено казати, що вже влітку "Метал" стартуватиме у Першій лізі.

Звісно, одразу після новини про відновлення "Металіста" журналісти зв'язалися з Мироном Маркевичем, котрий вже кілька років говорить про те, що готовий попрацювати наставником ще в одному амбітному клубі. І хоча колишній наставник збірної України не сказав нічого прямо, але натякнув на те, що готовий вдруге ввійти у ту ж річку, бо "досі почувається молодим". Що ж, так виглядає, що вже за 1,5 роки в УПЛ з'явиться повноцінна третя сила, котра не лише кине виклик "Динамо" й "Шахтарю", але зможе поборотися за чемпіонський титул. Слухайте, а за "Дніпро" точно ніхто не хоче взятися?

Ігор Цвик, головний редактор Sportanalytic.com