Газета «Спортивка» повідомляє про нові деталі у справі про мовний скандал, який стався в матчі 15-го туру УПЛ «Львів» - «Колос».

«У зв'язку з подіями щодо так званого мовного скандалу навколо тренера Шумського футбольний клуб «Львів» почали жорстко «пресувати» з Києва, скажімо так, з кіл, максимально наближених до УАФ. Вимагають відповідну заяву для пом'якшення ситуації, яка вийшла за рамки футбольної», - повідомляє джерело.

Раніше головний тренер ФК «Львів» Віталій Шумський заявив, що отримав жовту картку від головного рефері матчу Віктора Копієвського через зауваження до четвертого арбітра, щоб той спілкувався з ним українською мовою.

Після цього уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь дав голові Української асоціації футболу Андрію Павелку два тижні на пояснення ситуації з використанням суддями недержавної мови при обслуговуванні даного матчу.

Арбітри матчу вже написали пояснення епізоду до Комітету арбітрів УАФ, і тепер ці документи відправлені в КДК УАФ. За словами арбітрів, попередження Віталій Шумський отримав за системні зауваження в грубій формі арбітрам і публічні претензії протягом гри.