Колишній власник харківського «Металіста» Олександр Ярославський підтвердив, що домовився з владою міста про відродження клубу, проте ніяких подробиць поки немає.

«В 2025 році виповниться 100 років з дня заснування легендарного харківського клубу. Наш обов'язок як патріотів Харкова і Харківщини зустріти цей ювілей гідно. Але поки від того славного «Металіста» залишилася одна назва, а створена до Євро-2012 інфраструктура приходить в непридатність.

Тому я пропоную всім небайдужим землякам, уболівальникам з гарячими серцями, місцевій влади, зацікавленій в розвитку регіону, об'єднатися і відродити справжній героїчний «Металіст».

Зі свого боку обіцяю докласти всіх зусиль для того, щоб повернути колишню славу. «Жовто-синій» - найсильніший», - йдеться в повідомленні Ярославського на сайті його компанії DHC.

Харківський «Металіст» раніше втратив професійний статус. Зараз у Другій лізі виступає клуб «Метал», але він не має відношення до Ярославського або колишнього клубу.

Крім того, у Першій лізі виступає «Металіст-1925».

Якщо клуб будуть створювати з нуля, то йому доведеться провести мінімум один рік в аматорах, а тільки потім починати виступи у Другій лізі.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити