"Давай грай!" – проект донецького Шахтаря, який отримав відзнаку за роботу в напрямку розвитку масового футболу.

Проект "гірників" "Давай грай!" отримав срібні нагороди у премії UEFA Grassroots Awards у категорії "Найкращий професіональний клуб у 2020 році", повідомляє офіційний сайт УАФ. Цікаво, що номінація існує лише другий рік.

"Дякую ФК Шахтар, його керівництву за плідну роботу. Приємно, що зусилля клубу спрямовані не лише на вдалі виступи в українських та міжнародних змаганнях, підготовку гравців для різних збірних України. Важливо, що в наші непрості для всього світового футболу часи, Шахтар є лідером серед європейських клубів за розвитком масового футболу і впровадженням соціальних проєктів", – зазначив президент УАФ Андрій Павелко.

"Давай грай!" – проект, організований Shakhtar Social Foundation, який виконує не лише спортивно-освітню, а й соціально-інклюзивну функцію, створюючи дітлахам умови для нормального життя за допомогою футболу. Зазначимо, що тренування під егідою "Давай, грай!" проходять у 8 містах на лінії розмежування: Красногорівці, Мар'їнці, Авдіївці, Курахово, Щасті, Станиці Луганській, Волновасі і Торецькому.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити