Мірча Луческу поділився думкою щодо продовження кар’єри двох футболістів Динамо.

Головний тренер киян назвав причини оренди Артема Шабанова та Назарія Русина до Легії. Наставника Динамо цитує польське видання Sportowe Fakty: -Чесно? Я не хотів його відпускати (Шабанова — прим.ред.), але Артем дуже хотів приєднатися до Легії. Немає такого, що його не хотіли залишити в Динамо. Його відхід пов’язаний із філософією Динамо, яке омолоджує склад (і на його позиції теж). Шабанов хотів грати, багато грати. Це була основна причина його бажання переїхати до Варшави. Я не виключаю, що влітку він може повернутися до Динамо. Але якщо він захоче залишитися у Легії, то до Києва силою його не затягнемо.

Русин? Він талановитий. Дивлячись на його вміння, мені здається, що він заграє у Польщі.

До Легії пішли футболісти, які, можливо, ще не сказали останнього слова в Динамо. Звичайно, ніхто не знає, що станеться в майбутньому. Але я хотів би підкреслити: це не заслання футболістів, яких ми не хочемо бачити у Динамо. Сподіваємося, що оренда допоможе цим гравцям, — підкреслив Мірча Луческу.

Нагадаємо, Артем Шабанов офіційно перейшов до Легії на правах оренди (та навіть вже відіграв 45 хвилин у матчі з Віслою Плоцьк), а Назарій Русин вже пройшов медогляд у варшавському клубі.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити