Нещодавно "Дніпро-1" попрощався з капітаном команди Сергієм Кравченком. Хавбек в ефірі ТК "Футбол" розповів про причини свого відходу і подальші плани.

"Тренерський штаб вирішив, що я більше не помічник команди. Не хочу вдаватися в подробиці, на збори я не поїхав, тому історія як футболіста "Дніпра-1" закінчена. Тут нічого складного, тренер так бачить. Вже вік не той, щоб ображатися . Добре, що є ще бажання щось доводити. я розмовляв з Русолом, пропонують роботу, щоб залишитися в клубі. Але я чітко для себе вирішив, що хочу ще пограти і знайти команду. Вийде чи ні - життя покаже. Коли закінчу, тоді вже і будемо більш предметно розмовляти.

Мені не сильно сподобалося, що президент "Дніпра-1" за мене закінчив мою кар'єру. Відразу пішла купа дзвінків. Ні, я не закінчую. Зрозуміло, що в такому віці багато пропозицій не буде, але є бажання і мотивація, не хочу собі в цьому відмовляти. Тих емоцій, які я отримую на футбольному полі, я ніде не візьму.

Амбіції? Ведуться переговори, але в Прем'єр-Лізі навряд чи щось буде. Проблема взагалі не в грошах, просто хочеться отримувати задоволення. На нашому рівні можна грати і в такому віці, не хочеться в нього упиратися, адже є професійні якості. Але знову ж таки, тренер приймає рішення, ніяких образ. Прийшли нові молоді хлопці, тому я розумів, що на мене не так розраховують. Мені залишилося грати недовго, тому хочеться грати", - сказав Кравченко.

Comments: