Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про кризу в атаці Динамо та враження Мірчі Луческу від роботи з 19-річним нападником киян Владиславом Ванатом.

-Дуже великі перспективи у Ваната. Цей футболіст добре зарекомендував себе зараз. І я знаю, що Луческу бачить в ньому дуже хорошу перспективу.

Я розумію, ми постійно говоримо: “Тренер бачить перспективу в Бєсєдіні. Тренер бачить перспективу в Супрязі. Тренер бачить перспективу тепер у Ванаті. Тренер бачить перспективу в Русині. Коли вони стануть нападниками…”. Але воно так і є! Нападник – це взагалі ювелірна історія. Це ювелірна робота. Чому вони коштують найдорожче? Бо забити найскладніше! Виконати момент, реалізувати момент – це насправді найскладніше у футболі. Це діамантова робота.Тому зараз важко про щось говорити.

Купити футболіста, який тобі точно буде забивати. Тоді треба купувати Роналду, бо це машина по забиванню м’ячів. Суареса теж можна. Це гравці, які вже це встигли зробити. Але і для них потрібні помічники.

Тут потрібно виховувати свого футболіста. Зараз повернувся Бєсєдін, є Супряга, є молодий Ванат, є Вербич, який може зіграти на позиції нападника, одужує Русин. Скільки ще нападників треба? Хтось в цій конкуренції повинен вистрілити, повинен вирости. Якщо з них ніхто до літа себе не проявить, то я впевнений, що влітку Луческу буде вимагати нападника. Ка-те-го-ри-чно.

Чи втратив Супряга довіру від Луческу. Думаю, що частково десь так, бо дуже румунський транер вірив у цього нападника. Але зараз є конкуренція. Дуже добре тренерський штаб говорив про Ваната, тому подивимося.

Comments: