Екс-форвард «Колоса» Арні Вільхьяльмссон прокоментував трансфер Рагнара Сігрудссона в «Рух» і розповів про свої кар'єрні плани.

- Ви бачили серіал «Вікінги»? Там головного героя звуть Рагнар. Рагнар з «Руху» точно такий же, крутий хлопець, класний гравець, один з кращих захисників в історії ісландського футболу. Я був в шоці від такого трансферу, але це дуже гарне підписання. Щасливий, що в Україні буде ще один ісландець в цьому сезоні.

- Готував ти борщ для своєї сім'ї?

- Ще ні. Краще просто купити в Україні і привезти в Ісландію. Краще спробувати оригінал. Якщо приготую я - не факт, що їм сподобається.

- Чим ти займався півроку без клубу?

- Я багато тренувався в ці півроку, коли не грав. Це було як передсезонний збір тривалістю 6 місяців. Я бігав, віджимався, мені пощастило, що у мене класний фітнес-тренер. Але це все одно не те, що гра.

- Чому не склалося з пошуками клубу в Західній Європі?

- Влітку я вів переговори з «Брешией» і ще одним клубом Серії Б. Агент, який займався трансфером, постійно говорив, що потрібно ще кілька днів. Потім говорили, що клубу потрібно позбутися від іншого гравця, щоб підписати мене. Думаю, не збрешу, якщо скажу, що цим футболістом був Маріо Балотеллі.

Ми чекали все літо. Всі знають, що Балотеллі - класний гравець. Але він покинув команду. Кілька днів мені нічого не говорили. А потім була розмова, я відчув, що щось не так. У «Брешії» хотіли почекати відкриття трансферного вікна, потім сказали, що не можуть дозволити собі трансфер через фінансові проблем, - сказав Вільхьяльмссон.

Comments: