Український нападник "Гента" Роман Яремчук розповів про свої кар'єрні перспективи.

"Враження від матчу з "Генком" (1:1) негативні. Ми 80 хвилин грали в більшості і не довели рахунок до переможного, втратили три очки. Але зараз будується нова команда, знову новий тренер, потрібно звикати до нових вимог. Цей сезон для "Гента" - це образливе непорозуміння. 13 місце складно навіть коментувати, у нас багато хороших футболістів, на нас багато критики. складно з цим справлятися.

50-й гол? Нічого особливого не відчуваю, це ж моя робота. Не буду забивати я - буде хтось інший. Потрібно сумлінно виконувати свою роботу, багато працюю, щоб забивати голи. Я ставлю перед собою мету - ставати краще з кожним сезоном і прогресувати.

Зараз дуже багато розмов про мене, я спокійно до цього ставлюся. Я чітко бачу в голові, як повинна розвиватися моя кар'єра. Йти з команди взимку - це складне рішення. Якщо є хороший варіант і хороша команда, можна ризикувати. Але потрібно розуміти, що попереду чемпіонат Європи, потрібно бути в формі, потрібно забивати і бути впевненим в своїх силах. Для мене головне - це розвиток і можливість додавати в кожному компоненті гри. На даний момент я можу робити це в "Генті". Чи піду я - це більше не я вирішую, мої бажання не враховуються. Є люди, які вирішують за мене. Моє завдання - бути сконцентрованим, готовим до кожного матчу і забивати якомога більше голів", - сказав Яремчук.

Comments: