Київське «Динамо» може домовитися про співпрацю з «Динамо» з Бухареста, за результатами якої український клуб зможе відправляти талановитих вихованців своєї академії на «обкатку» в Румунію, а також матиме першочергове право на викуп талановитих футболістів бухарестського гранда.

Таку ідею виношує головний тренер «біло-синіх» Мірча Луческу, який має намір найближчим часом запропонувати президенту киян Ігорю Суркісу підписати протокол про співпрацю з «Динамо» Бухарест.

Відзначається, що Луческу бачить величезну перспективу в роботі академії київського «Динамо», проте через велику кількість футболістів не здатен гарантувати повноцінний розвиток всім талантам в першій команді, через що хоче мати можливість відправляти талановитих гравців в оренду за кордон.

У той же час «Динамо» Бухарест нині переживає не найкращі часи, маючи суттєві борги, які оцінюються фахівцями в 6 мільйонів євро. З цієї причини співпраця з киянами, ймовірно, буде бачитися румунам цікавим варіантом.

Нагадаємо, «Динамо» Бухарест є одним з топових клубів чемпіонату Румунії. «Червоні пси» 18 раз в історії ставали чемпіонами своєї країни, а в 1984 році доходили до півфіналу Кубка європейських чемпіонів.

Також в Румунії повідомляють про бажання Луческу бачити в стані київського «Динамо» капітана бухарестського «Динамо» Деяна Сореску.

Comments: