Старший тренер «Динамо» U19 Ігор Костюк розповів про те, як його підопічні готуються до відновлення сезону.

- Працюємо за наміченим графіком. Провели спільне тренування з молодіжною командою «Олімпіка», в рамках якої зіграли двосторонку, і перемогли - 3:2. Чемпіонат у нас відновлюється 13 лютого, і до того часу ми хочемо переглянути кілька потенційних новачків і провести кілька спарингів у форматі спільних тренувань.

Зазначу, що перед відходом у відпустку ми роздали хлопцям індивідуальну програму роботи, і в принципі вони сумлінно виконували її. Зрозуміло, що є певні нюанси, але всі вони виправити. Присутній радість за наших хлопців, які поповнюють молодіжну і першу команди «Динамо» - якщо вони користуються попитом, значить і наша робота не залишається непоміченою.

Також готуємося за планом 29 січня виїжджати разом з основною і молодіжної командами в Туреччину на тренувальні збори. Поки ж тренуємося в манежі - погода самі бачите яка.

- В якому режимі працює команда під час підготовчого періоду в Києві?

- Ми чергуємо одно- і дворазові тренувальні дні, хлопці окремо відвідують тренажерний зал на базі, щоб працювати над різними групами м'язів. В цілому ж, оскільки у нас залишається місяць до відновлення чемпіонату, загальна фізична підготовка була закладена в самостійні заняття. Зараз вже більше специфічна робота, з м'ячами, і вже почався, можна сказати, другий підготовчий етап - швидкісна витривалість, робота над тактикою тощо.

- Суперники на майбутні спаринги вже відомі?

- 23 грудень граємо з аматорською командою «Лівий берег», а на 28-е є попередня домовленість з суперником, але поки нічого сказати не можу.

- З Академії вже залучаєте когось із футболістів до підготовки?

- Швидше за все, підготовку до відновлення чемпіонату U19 з нами будуть проходити півзахисники Пастух і Слюсар. Це плюс до тих гравців, які вже активно задіяні нами, - Царенко, Горбач, Бенедюк і Філатов.

- Як ви поставилися до того, що Ванат поїхав з першою командою на збір?

- Влад грав як за нас, так і за команду U21. Радує, що він прогресує, розуміє, що потрібно, щоб потрапити в першу команду. Те, що ми вкладаємо, дає результати, і футболіст звертає на себе увагу тренерського штабу першої команди. Це величезний стимул для інших хлопців, адже вони бачать, що все залежить від них, від того, як вони будуть працювати і рухатися далі по кар'єрних сходах.

Comments: