Спортивний директор «Руху» Володимир Лапицкий прокоментував підписання ісландського захисника Рагнара Сігурдссона.

«Гравець своєї національної збірної в нашому клубі вперше. Прихід Рагнар Сігурдссон в «Рух» - це заслуга головного тренера Івана Федик. Іван Зіновійович особисто з ним знайомий, тому, напевно, 95 відсотків роботи здійснив він. Рагнар довіряє нашому головному тренеру.

Звичайно, коли він побачив масштаби клубу, безпосередньо академію і те, як стрімко розвивається клуб, то не міг нам відмовити. Сподіваємося, у нього тут все вийде. У цьому чемпіонаті і в наступному ми робимо ставку на молодих футболістів, але молодь зазвичай навчається у досвідчених гравців. Вони ростуть біля них.

Футболіста, який забивав в 1/8 фіналу чемпіонату Європи у нас ще не було і невідомо, коли з'явиться. Цей футболіст за своїми характеристиками - лідер. Він уже багато років є гравцем національної збірної, де його дуже поважають.

Не хочу роздавати ніяких авансів, адже це футболіст, який багатьом довів. Сподіваюся, на поле він проявить себе, як лідер захисту і футболіст, на якого буде дорівнювати наша молодь », - сказав Лапицкий.

Comments: