Молодіжна команда «Динамо» U-21 на клубній базі киян провела контрольний матч проти «Десни», яка зіграла переважно основним складом.

Кияни поступилися з рахунком 1:2. У складі динамівців відзначився Сухоручко. 

Детальніше про тренування і спаринг розповів асистент старшого тренера U21 Сергій Шматоваленко:

- Ми зустрічалися з основною командою «Десни», розбавленої декількома молодими гравцями. Ми пропустили вже на 3-й хвилині, але в кінці першого тайму, а саме, на 40-й хвилині зрівняли рахунок, а на 78-й хвилині пропустили другий м'яч. Що стосується гри, це був наш перший спаринг після відпустки, до цього ми тиждень тренувалися. Спочатку «Десна» мала невелику перевагу, але до середини першого тайму наші хлопці вирівняли хід гри і навіть мали перевагу, створивши 3-4 гольових моменти, які не вдалося реалізувати. Після того, як ми замінили майже всіх футболістів, друга частина зустрічі вийшла рівною з небезпечними моментами біля воріт обох команд.

На даному етапі ми хлопцями задоволені, але ще є багато над чим працювати. Були помилки як тактичного плану, так і ігрового. В цілому, враження залишилося позитивне. Далі у нас в планах одно- і дворазові тренування і, можливо, контрольні матчі.

Comments: