Знову без новачків? Як Динамо провалює вже друге трансферне вікно

Вже за кілька днів київське "Динамо" проведе свій перший матч на зборах в ОАЕ.

Суперником буде варшавська "Легія", але справа зараз в іншому. Так виглядає, що вже друге трансферне вікно поспіль Мірча Луческу не отримає серйозного підсилення. Чому друге? Бо навряд чи можна вважати хорошим підписанням трансфер Володимира Костевича з "Леха", котрий, як вже було заявлено, до літа на полі так і не з'явиться. Чому новачків, мабуть, не буде? Бо загальновідомим є той факт, що нові футболісти для якісного влиття в команду мають пройти з нею збори. Це чисто українська специфіка, адже у Європі нема зимової паузи, але так вже в нас працює. І якщо новобранець приїде весь такий рум'яний просто під чемпіонат, то без належно закладеної "фізухи" він просто здується на наших прекрасних лютневих і березневих полях.

Цієї зими спершу не було сумнівів, що "Динамо" підсилиться. Причому спершу казали мінімум про двох новачків, один з яких був би центральним півзахисником, а другий - форвардом. Робота велася в обох напрямках, але трансферам постійно щось заважало. Спершу це був бунт бразильця Лінкольна, котрий відмовився йти у кіпрський "Пафос", загримів у резервну команду і випав як з гри, так і зі сфери інтересів "Динамо". Всі вже були практично упевнені в тому, що Ліель Абада стане гравцем київського клубу, адже він навіть квитки в Україну бронював. Утім, певні пункти контракту щодо дисципліни категорично не сподобались футболісту, а клуб на компроміс не йде ніяк.

Крістіана Якіча, схоже, серйозно не розглядали, з Дором Перецом також все затихло, тож тепер є лише Далехо Ірандуст. Так, його можна взяти за 1 мільйон євро, але чи футболіст команди, котра за своїм рівнем точно не перевищує середняка УПЛ, справді буде реальним підсиленням для Києва? Тому справджуються слова Мірчі Луческу про те, що за нормальних легіонерів треба платити дорого, а інакше варто грати своїми талантами. Тільки от миттєвого результату румун тоді цілком справедливо не гарантує. Чи станеться диво, а в "Динамо" ще приїде забивний бомбардир? Ой...

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити