Офіційний сайт «Дніпра-1» повідомив про те, що 37-річний півзахисник і капітан команди Сергій Кравченко не поїде на збір до Туреччини.

Президент клубу Юрій Береза ​​дав зрозуміти, що Кравченко завершує кар'єру, проте йому буде запропонована посада в клубі. При цьому зі слів Берези ясно, що гравець може продовжити виступи в іншій команді.

Кравченко відомий за виступами за «Ворсклу», «Динамо» Київ, «Дніпро», «Волинь» і «Дніпро-1». Провів 10 матчів у складі збірної України.

Вигравав чемпіонат і Суперкубок України, а також був фіналістом Ліги Європи.

«В житті кожного футболіста настає момент, коли потрібно вішати бутси на цвях. Такий час, мабуть, прийшов у нашого капітана. Насправді, це один з важких моментів для того, хто закоханий у професію футболіста. Сергій Кравченко є дуже професійним та відповідальним футболістом, цілеспрямованим. Він – один зі стовпів, на яких створювався СК «Дніпро-1». І в мене є лише великі слова подяки. Він ділився своїм авторитетом, досвідом та підтягував молодь, починаючи з другої ліги».

«Хочу сказати «до побачення», але не назавжди. Я очікую, що його талант ще розкриється на тренерському або адміністративному поприщі у складі СК «Дніпро-1». Так, Сергій хоче ще грати, і він має право на реалізацію свого бажання. Але все ж таки ми розраховуємо на нього як на функціонера або як на тренера. До побачення, капітане», - сказав Береза.