Рух влаштував різдвяний матч за участю відомих футбольних постатей

Зірки українського футболу на запрошення президента "Руху" Григорія Козловського на Академії «жовто-чорних» у Винниках провели різдвяний матч.

Участь у матчі взяли зокрема футболісти Денис Кожанов, Михайло Кополовець, Артем Федецький, Юрій Паньків, Володимир Заставний, журналіст Ігор Циганик, президент ДЮШ "Львів" Роман Михайлів й президент "Руху".

Цьогоріч перемогу у різдвяному матчі зірок святкувала команда Президента «Руху» – 3:2. За команду Григорія Козловського забивали Артем Федецький, Юрій Тлумак та безпосередньо сам Президент «жовто-чорних». А от у складі команди друзів голами відзначилися Денис Кожанов та Володимир Заставний.

ГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ, Президент ФК «Рух»: «Це вже дев’ятий рік поспіль ми робимо такий різдвяний турнір. До нас приїжджають гості з різних міст України, львів’яни, які грають в Українській Прем’єр-Лізі. Влаштовуємо, так би мовити, різдвяну зарубу. За підсумками матчу можу виділити лише одну людину – Михайла Кополовця. Він мені такий асист видав…»

МИХАЙЛО КОПОЛОВЕЦЬ, спортивний директор ФК «Минай»: «Дуже приємно зустрітися тут, на Академії. Радий, що Григорій Петрович запросив мене на такий різдвяний матч. Дуже класна компанія зібралася – ледь не всі футболісти Прем’єр-Ліги. Григорій Петрович об’єднує людей».

ЮРІЙ ПАНЬКІВ, воротар ФК «Олександрія»: «Насправді, це дуже хороша традиція. Зустрічається багато футболістів і що дуже важливо, тут панує чудова атмосфера. З кожним роком нас стає все більше і дай Бог, щоб так продовжувалось надалі. На полі була неабияка «затрава»: хлопці висікали підкати. Все, як має бути. Бойова гра, все ж перемогли сильніші. Також було дуже приємно зіграти сьогодні на новесенькому полі Академії «Руху». Хоча воно й синтетичне, але на ньому приємно тренуватися і грати у футбол. Воно дуже класне».

АРТЕМ ФЕДЕЦЬКИЙ, ексгравець збірної України: «Найголовніше, це сам процес. Ми всі разом зібралися, жартували один з одним, отримали велике задоволення від гри. Звичайно, епізодами була серйозна спортивна боротьба. Григорій Петрович усміхнувся після того, коли я пробив ножицями. Напевно, він від мене такого не чекав, але щось таки залишилося ще з тих часів».

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити