Гравець «Динамо» Микита Бурда розповів про те, як відновлюється після операції на ахілловому сухожиллі, яку переніс у вересні.

«Ця травма навіть не одна з найнеприємніших, а одна з найважчих. І я це відчув на собі. Відновлення проходить важко, оскільки практично весь день у мене присвячений роботі в залі, різним вправам, процедурам – а прогрес йде дуже повільно, практично непомітно. Звичайно, хотілося б, аби все проходило швидше, але, на жаль, поки тільки так.

Зараз у мене дні проходять за однаковим графіком. О сьомій ранку я прокидаюся, снідаю – і з восьмої години вже в залі, де займаюся орієнтовно до першої години дня. Після цього години дві йде на процедури – і, виходить, приблизно о третій годині дня я звільняюся. Обідаю, відпочиваю в кімнаті – і о шостій вечора починається друга робота, яка триває від години до двох, після чого ще півтори години процедури. Виходить, в цілому у мене йде шість-сім годин на роботу в залі та приблизно три години процедури. Після цього залишається час лише щоб повечеряти, і потім готуюся до сну.

Лікарі певних термінів не ставлять, оскільки розрив ахіллового сухожилля буває різним. Плюс кожен організм по-різному веде себе під час реабілітації. Наскільки я знаю, мінімальний термін відновлення після подібних травм – шість місяців», - сказав Бурда.

Comments: