Помічник головного тренера Шахтаря Даріо Срна прокоментував матч ЛЧ з Інтером (0:0) і вихід команди в Лігу Європи.

- Прекрасні емоції. Ми зробили те, у що в Україні мало хто вірив, коли ми отримали при жеребкуванні таку сильну групу. Зробили великий крок вперед, хоча могли і побільше. Вважаю, що другий тайм ми провели краще Інтера. З трьох останніх матчів з Інтером це наша найкраща гра. Заслужено пройшли в Лігу Європи. Виконали велику роботу. У такій групі набрати 8 очок і посісти третє місце - це заслуговує на повагу.

 - Чи могли уявити після жеребкування, що найбільші проблему будуть з Боруссією, а не з Інтером або Реалом?

- Звичайно я так не думав. Але як виявилося, Боруссія дуже сильний суперник, яка взяла у нас 6 очок. Ну нічого, ми зробили висновки. Двічі обіграли Реал, дві нічиї з Інтером, це говорить про те, що ми зробили велику роботу.

 - Кінцівка матчу з Інтером видалась дуже нервовою...

- Так, у мене навіть голос пропав. Я просто грав в Італії, і місцеві тренери люблять тиснути на суддів. І нам треба було відповідати в тому ж дусі, тим же тоном. Непростий матч для судді, але він впорався зі своєю роботою.

 - Якби на останніх хвилинах м'яч не влучив би в Лукаку, то був би гол ...

- Це футбол, за ці емоції ми його і любимо. Це був дуже важкий рік для нас, фактично без відпочинку, без зборів. Хочу привітати команди з тим, як ми провели його в Європі. Пройшли всі разом через багато всього. Залишилася одна гра з Інгульцем, яку потрібно виграти і потім вже їхати на заслужений відпочинок.

 - З яким все-таки настроєм повертаєтеся до Києва? Чи є засмучення, що не змогли пробитися в 1/8 Ліги Чемпіонів?

- Звичайно, трохи засмучений, не вистачило трохи впевненості в атаці, щоб забити цей гол і продовжити шлях в ЛЧ. Але вийти в Лігу Європи з такої групи - теж великий крок.

Comments: