У середу, 2 грудня, пройшли поєдинки 1/8 фіналу Кубка України 2020/21

Кубок України 2020/21, 1/8 фіналу

Олександрія – Минай – 3:0

Голи: Вантух, 6, Бондаренко, 62 (пен), Довгий, 90+3

Десна – Зоря – матч пройде 16 грудня.

В Олександрії зустрічалися представники Прем'єр-ліги – в гості до місцевої команди приїхав Минай. Господарі відкрили рахунок вже на старті поєдинку, доправивши м'яч у чужий штрафний майданчик за три передачі. Відзначився Вантух. У другому таймі Олександрія закріпила перевагу голом з пенальті: Шастал заробив, Бондаренко реалізував. Під завісу зустрічі Довгий курйозним голом після кутового встановив підсумковий результат – 3:0. "Містяни" також крокують у чвертьфінал. Таким чином, команди-переможці приєдналися до Шахтаря і Динамо, які розпочинають боротьбу в Кубку України лише з наступної стадії. Останнього учасника 1/4 фіналу визначать Десна і Зоря, які зіграють 16 грудня. Чвертьфінальні поєдинки пройдуть вже наступного року.