Серія А. Аталанта без Маліновського поступилась Вероні

В рамках суботньої програми 9-го туру Серії А Аталанта зазнала домашньої поразки від Верони.

Чемпіонат Італії 2020/21, 9-й тур

Аталанта – Верона – 0:2

Голи: Велозу, 62 (пен), Дзакканьї, 83

Аталанта у рідних стінах зустрічалась із Вероною. У першому таймі команди виглядали рівними, щоправда, бергамаски гостріше діяли в атаці. Під завісу тайму рахунок міг відкривати Гомес, який обіграв кількох захисників і з лінії карного майданчика пробив під поперечину, але голкіперу вдалось парирувати удар. Суперники пішли на перерву із нульовим рахунком.

На 62-й хвилині гравці Верони заробили одинадцятиметровий за фол у штрафному майданчику, який реалізував Велозу – його удар влучив точно у праву дев'ятку. Після цього гості почали відчувати себе впевненіше і більше атакувати. Під завісу зустрічі Велозу віддав довгу навісну передачу на Дзакканьї, який вийшов віч-на-віч із голкіпером і збільшив перевагу – 0:2. Бергамаски до останніх секунд матчу відчайдушно атакували та навіть створили кілька небезпечних моментів, але забити хоча б один м'яч так і не змогли. Впевнена перемога Верони.