11-й тур української Прем'єр-Ліги стартував матчем між "Львовом" і  "Маріуполем". Гості здобули перемогу з рахунком 3 : 1.

"Маріуполь" набрав 16 очок і після цього матчу піднявся на п'яте місце в таблиці УПЛ. "Львів", у якого 7 очок, йде 13-м.

Українська Прем'єр-ліга. 11-й тур.

«Львів» - «Маріуполь» - 1:3

Маруан Міхобі (73) - Данило Сікан (12), Дмитро Мишньов (35), Олег Очеретько (60)

Олександр Романчук (29), Маруан Міхобі (74), Енес Махмутович (76), Феліпе (89) - Назарій Муравський (49), Микита Петерман (72)

Максим Чех (88, груба гра)

«Львів»: Орест Костик, Максим Грисьо, Енес Махмутович, Маруан Міхобі, Володимир Якимець, Олександр Романчук (Ернест Антві, 46), Мікель Айнсалу (Фран Чірьяк, 58), Шина, Назарій Нич, Донатас Казлаускас (Єгор Клименчук, 69), Юрій Захарків (Феліпе, 69)

«Маріуполь»: Олег Кудрик, Микита Петерман, Назарій Муравський, Сергій Чоботенко, В'ячеслав Танковський, Петро Стасюк, Сергій Горбунов (Ігор Кирюханцев, 71), Дмитро Мішньов, Олег Очеретько (Максим Чех, 63), Артем Бондаренко (Дмитро Топалов, 56), Данило Сікан (Андрій Кулаков, 56)

Арбітр: Євген Арановський (Київ)

Стадіон «Арена Львів» (Львів).

Маріуполь ще в першій половині повів у рахунку, коли Сікан та Мішньов вивели азовців вперед. По перерві Очеретько зробив перевагу гостей розгромною, на що голом зумів відповісти Міхубі. Матч команди догравали у меншості, Чех отримав пряму червону картку на 88 хвилині.