Наставник АЕК про поєдинок із Зорею: Цей матч буде вирішальним

Массімо Каррера на прес-конференції напередодні матчу 4 туру Ліги Європи з луганською "Зорею"  відповів на запитання, що він зробить, аби його гравці не розслабились через рахунок першого матчу.

Гра із "Зорею" має вирішальне значення. Перемога дозволить нам сподіватися на кваліфікацію. Не слід думати, що це буде легка боротьба. Ми маємо терпіти, битися, виходити на поле з бойовим настроєм.

Каррера відзначив, що АЕК завжди робить те, що може, не залежно від суперника.

Залежно від суперника, звичайно, є різні ситуації. Але наша мета – завжди перемагати. Найголовніше – знати, що ми маємо справу з якісною командою. Якщо ми вважаємо, що нам буде легко, можуть виникнути проблеми. Ми маємо бути заточені на перемогу.

Коуча запитали про відсутність атакувального гравця Петроса Манталоса і хто його замінить у грі з луганчанами. Тренер, звісно, не розкрив своїх планів, але відзначив, що має певні ідеї.

До тренувань із командою повернувся півзахисник збірної Тринідаду і Тобаго Лівай Гарсія.

Він тренується з нами 2-3 дні. Думаю, він зможе зіграти із Зорею, але він не в такій фізичній готовності, щоб провести цілий матч. Йому треба буде поступово збільшувати ігровий час.

Массімо Карреру запитали, чи є Ліга Європи пріоритетним турніром для АЕК.

Ні, для нас пріоритетною є кожна гра, ми завжди прагнемо перемоги. До Різдва у нас 8 ігор, це буде 8 фіналів. Ми маємо вступати в кожну гру з думкою про перемогу.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити