Олег Печорний: Якщо програють суд в Лозанні, Павелко повинен піти у відставку

Президент Асоціації футболістів України Олег Печорний жорстко розкритикував дії УАФ та її голову Андрія Павелка у ситуації зі скасованим матчем у Швейцарії, за який збірна України отримала технічну поразку:

«Це повний безлад! Нашу країну, збірну та її вболівальників принизили. Якщо УАФ програє в Лозанні – Павелко повинен піти у відставку разом зі своєю командою. Це все їхнє недоопрацювання.

Андрій Павелко входить в комітет УЄФА – чим він там займається?! Якби був сильний президент УАФ – все вирішилося б по-іншому. Питання потрібно було вирішувати на території Швейцарії, а вони все затягнули, незрозуміло чим займалися, поки гравці нашої збірної «стирчали» там два дні в підвішеному стані...

Чому міністр закордонних справ Дмитро Кулеба не виступив із заявою? Всі депутати, офіс президента, наше Міністерство охорони здоров'я, Міністерство спорту, в решті-решт – чому всі мовчали, поки головний лікар швейцарського кантона вирішив долю цього матчу? Чому виступали тільки вболівальники і журналісти?! Так плюнули нам в обличчя!

За що нам дали технічну поразку? Збірна України була готова грати. В будь-якій команді гравці випадають через позитивні тести на коронавірус – хворіють по 6-8 футболістів і команди грають. Швейцарці злякалися нашу збірну і вирішили таким чином залишитися в дивізіоні А Ліги Націй.

Тепер Андрієві Павелку довести правоту в CAS буде непросто. Це буде набагато складніше, ніж стравлювати «Динамо» і «Маріуполь», як це було два роки тому. Якщо в цій справі нашу правоту не буде доведено – він повинен піти у відставку.

Як президент Асоціації футболістів України, я готовий допомогти Андрієві Павелку, якщо він звернеться, тому що цей прецендент — плювок від Швейцарії всьому українському народу. Скільки можна над нами знущатися?!»

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити