Артем Громов: Місяць без перемог? Розраховуємо показувати позитивні результати

Півзахисник «Зорі» Артем Громов поділився очікуваннями від матчу Ліги Європи проти клубу АЕК, який пройде 26 листопада:

– Як будь-які спортсмени в будь-якому виді спорту, ми хочемо залишити поле, взявши перемогу. У минулому турі АЕК показав наші слабкі сторони, ми їх дуже детально вивчили, провели роботу над помилками і завтра постараємося показати гідну гру. Хочемо зіграти в задоволення для себе і з позитивним результатом піти з поля.

– Команда вже як місяць не перемагала ні в одному з турнірів, наскільки такий стан речей впливає на психологічний стан команди?

– Ми в будь-якому випадку вчимося, як говорив Нельсон Мандела: «Я ніколи не програю. Я або виграю, або чомусь вчуся». Тим не менш, ми намагаємося в колективі підтримувати позитивну атмосферу, у нас це виходить. Всі працюють на максимум, віддаються повністю команді і грі. Якщо ми будемо підтримувати такий стан в команді, то результат 100% прийде. Розраховуємо, звичайно, почати завтра позитивні результати показувати.

– Наскільки гравці готові забути психологічно про минулі поразки, подолати неприємні емоції і бути готовими з новими силами вийти на поле?

– Це вже в минулому, досить часу пройшло, щоб забути про це. Завтра безпосередньо ми виходимо з новими силами, все буде по-іншому. Тоді ми зіграли не в свою повну силу, але завтра ми покажемо зовсім іншу гру.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити