Після розгрому "Динамо" від "Барселони" та технічної поразки збірної України і "Шахтар" зазнав розгромної поразки в Німеччині.

Ліга чемпіонів. Група В. 4-й тур.

«Боруссія» М - «Шахтар» - 4:0

Ларс Штіндль (17, пенальті), Ніко Ельведі (34), Бріл Емболо (45+1), Оскар Вендт (77)

Валентин Лазаро (48) - Тарас Степаненко (45)

«Боруссія» М: Ян Соммер, Оскар Вендт, Ніко Ельведі, Маттіас Гінтер, Штефан Ляйнер, Валентин Лазаро (Патрік Херман, 69), Флоріан Нойхаус (Деніс Закарія, 69), Крістоф Крамер, Ларс Штіндль (Ласло Бенеш, 81), Маркус Тюрам (Ібраїма Траоре, 84), Бріл Емболо (Алассан Плеа, 69)

«Шахтар»: Андрій П'ятов, Микола Матвієнко, Валерій Бондар, Сергій Кривцов, Додо, Алан Патрік (Майкон, 81), Тарас Степаненко, Ромеро Марлос (Маркос Антоніо, 71), Манор Соломон (Фернандо, 59), Тете, Жуніор Мораєс

Арбітр: Джюнейт Чакир (Туреччина)

Стадіон «Боруссія-Парк» (Менхенгладбах, Німеччина)

Донецький "Шахтар" зазнав розгромної поразки від "Боруссії" Менхенгладбах в рамках 4-го туру Ліги чемпіонів. Поєдинок у Німеччині закінчився з рахунком 4:0 на користь господарів поля.

Підопічні Марко Розе ще в першому таймі розібрали "гірників" на частини, забивши у ворота чемпіона України три голи.

На 17-й хвилині Сергій Кривцов збив Бреля Емболо у власному штрафному майданчику - арбітр призначив пенальті. Виконати вирок взявся Ларс Штіндтль та розвів м’яч і Андрія Пятова по різних кутах.

Подвоїла перевагу "Боруссія" на 34-й хвилині. Ніко Ельведі залишився без опіки під час подачі з кутового та головою точно пробив у ближній кут.

Господарі продовжили куражитися і в компенсований до першого тайму час забили втретє. Відзначився найактивніший гравець у складі німецького клубу Емболо - швейцарський нападник з меж воротарського майданчика відправив м’яч у ворота ефектним ударом бісиклетою.

Після перерви "гірники" радикально змінити нічого не змогли. Намагалися контролювати м’яч, але в атаці нічого не виходило. "Боруссія" ж моменти мала та забила ще. На 77-й хвилині Оскар Вендт зі штрафного з відскоком від газону зактутив м’яч у ворота Пятова та встановив остаточний рахунок - 4:0.

Таким чином, команді Луїша Каштру не вдалося взяти реванш у "Боруссії" Менхенгладбах за розгромну поразку з рахунком 0:6 у Києві.

"Боруссія" М (8 очок) зміцнила лідерство у Групі B , по 4 бали мають "Шахтар" і мадридський "Реал", в активі міланського "Інтера" - два бали.
"Інтер" та "Реал" зійдуться в очній битві 4-го туру о 22:00.
П'ятий тур - 1 грудня: "Шахтар" - "Реал" (19:55), "Боруссія" М - "Інтер" (22:00)