ЛЧ. Ференцварош Реброва був за крок від сенсації у матчі проти Ювентуса

24 листопада відбувся матч між італійським Ювентусом і угорським Ференцварошем у межах четвертого туру Ліги чемпіонів у групі G.

Група G

Ювентус - Ференцварош 2:1
Голи: Роналду, 35, Мората, 90 + 2 - Узун, 19

Ювентус: Щесни, Куадрадо, Данило, де Ліхт, Сандро, Бентанкур (Рабьо, 83), Артур (Ремзі, 83), Бернардескі (К'єза, 62), Маккені (Кусулевскі, 62), Дібала (Мората, 62), Роналду

Ференцварош: Дібуш, Хайслер, Ловренчіч (Ботка, 75), Блажіч, Фрімпонг, Двалі, Сомалія, Сігер (Лайдоуні, 75), Зубков (Ісаел, 70), Узун, Нгуен (Болі, 70)

Зустріч відбулася у Турині, на стадіоні Альянц Стадіум і закінчилася з рахунком 2 : 1.

Боротьба між командами розпочалася з першої хвилини матчу. Гравець угорської команди Токмак Нгуєн пробив зі штрафного майданчика, проте Войцех Щенсни зумів захистити ворота.

Для Ференцвароша небезпечний момент був на 14 хвилині поєдинку: Пауло Дібала пробив у центр воріт, але Денеш Дібус зумів ліквідувати небезпеку.

Рахунок відкрили гості. На 19 хвилині Токмак Нгуєн зробив вдалий пас Міртлу Узуну, який підхопив його і закинув у ворота супротивника.

Ювентусу вдалося відігратися на 35 хвилині – Кріштіану Роналду пробив по воротах угорської команди, м’яч просвистів поруч із голкіпером і поцілив у правий нижній кут.

На додаткових хвилинах Ювентусу вдалося вибороти перемогу: після бездоганної навісної передачі, яку виконав Хуан Куадрадо, Альваро Мората вдало поцілив у ворота Ференцвароша.