Відомий футбольний юрист Юрій Юрченко розповів, яких сценаріїв варто очікувати від УЄФА щодо справи про скасування матчу Ліги націй Швейцарія - Україна.

Фахівець запевняє, що збірна Швейцарії більше заслуговує на технічну поразку, ніж українська команда.

«Збірна України і УАФ відмовилися виставляти молодіжний склад, щоб однозначно не програти (на максимальне ослаблення, можливо, і розраховували у Швейцарії), а так є шанс поборотися за технічну поразку для Швейцарії. І при жеребкуванні є більше шансів, ніж допомогти супернику, виставивши на порядок слабший склад від основи.

Позиція УАФ, швидше за все, в тому, що ми готові були грати, і рішення швейцарського кантону / лікаря стало перешкодою, а не рішення або дії збірної України / УАФ. Держава (Швейцарія) втрутилася, хоча сам УЄФА і дозволив їй це зробити своїм регламентом.

Беззаперечним є факт того, що збірна України не порушила регламент, а відповідно немає підстав для технічної поразки для нашої збірної. Ближче до технічної поразки збірна Швейцарії. Інше питання, як УЄФА розцінить рішення про направлення всього складу команди на карантин, чи не є це зловживанням правом і ситуацією з боку держави суперника. Якщо зловживання не було - тоді жереб. Якщо перестаралися з карантином - тоді технічну поразку Швейцарії.

Однак, переносу матчу скоріш за все, що не буде... оскільки, якщо справа вже передана до Дисциплінарного комітету, то відповідно перед цим УЄФА вже прийняв рішення не переносити матч», – сказав Юрченко.