ТК Футбол 1/2/3 відповіли на звинувачення Динамо в поданні неправдивої інформації

Київське «Динамо» звернулося до телеканалів Футбол 1/2/3 щодо інформації про повернення з Німеччини гравців національної збірної, які захворіли на COVID-19.

Нижче наведено офіційну відповідь прес-служби телеканалів Футбол 1/2/3.

Віце-президенту ФК «Динамо» (Київ) А.М.Семененко

Шановний пане Олексію!

Телеканали «Футбол 1/2/3» висловлюють повагу і надають пояснення щодо інформації, що вийшла в ефір у програмі «Футбол News» 15 листопада 2020 року о 10:00.

Йдеться про повернення гравців національної збірної України і, зокрема, ФК «Динамо» до Києва після виявлення у них COVID-19. Інформація про чартерний рейс, організований Українською Асоціацією футболу, була повідомлена головним тренером збірної України Андрієм Шевченком після матчу, який закінчився о 23:45, в ефірі проекту «Головна Команда» на телеканалі «Футбол 1». Відзначимо, що коментар Андрія Шевченка з'явився в ефірі вже 15 листопада, о 00:15.

Саме цим джерелом керувалася редакторська група при підготовці випуску о 10:00. У наступному випуску «Футбол News», що вийшов в ефір о 15:40, було повідомлено, що гравці вже повернулися в Україну. Тому, з нашого боку не було ніякої неправдивої інформації, ми керувалися тільки фактом інтерв'ю головного тренера збірної України.

Сподіваємося на плідну співпрацю в інформаційному супроводі виступів гравців національної збірної єдиною командою.

З повагою, прес-служба телеканалів «Футбол 1/2/3»

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити