Національна команда України провела тренування напередодні матчу Ліги націй проти Німеччини.

Зараз тренери можуть розраховувати на 17 польових гравців і 4 воротарів, один з яких залишиться поза заявкою, оскільки більше трьох голкіперів заявляти на матч не можна. У національної команди України інфіковані коронавірусом 4 гравці: Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук, Віктор Коваленко і Віктор Циганков, а також менеджер Вадим Комардін. Вони були ізольовані в своїх готельних номерах, а решта гравців провели тренування.

Команда позитивно налаштовується на завтрашній день, не відкладаючи підготовку на потім. Під керівництвом Андрія Шевченка гравці провели передматчеве тренування, в якому традиційно велику увагу було приділено тактиці. Зміни в складі, до яких доклав руку коронавірус, вимагають від тренерів оперативної перестановки виконавців. З іншого боку, збірники знайомі зі структурою гри команди, тому виконання ігрових завдань має бути їм під силу.

Складнощі мобілізують і згуртовують колектив, тому хлопці налаштовують себе на те, що в матчі з грізним опонентом слід зіграти не тільки за себе, але і за партнерів по команді, які вимушено опинилися поза грою.

Comments: