Бидло чи не бидло? Ось в чому питання

Вже другий день триває обговорення конфлікту між нападником "Колоса" Євгеном Селезньовим та тренером "Дніпра-1" Ігорем Йовічовічем.

Після матчу 9 туру Української Прем'єр-Ліги, в якому зустрічалися "Дніпро-1" та "Колос", в підтрибунному приміщенні сталася перепалка між головним тренером господарів хорватом Ігором Йовічевічем та форвардом гостей Євгеном Селезньовим.

"Відповідай українською", - в якийсь момент сказав Селезньову Йовічевіч (який свого часу три роки працював на посаді головного тренера львівських "Карпат"). Селезньова це дуже обурило, і він почав емоційно пояснювати опоненту, що хорват не має права розповідати йому в його країні, якою мовою розмовляти... Бійки вдалося уникнути лише завдяки вчасному втручанню працівників "Дніпро-Арени".

А далі ми подаємо дослівну відповідь Селезньова:

"Мнє, уроженцу Донбаса, Макєєвкі, какой-то там украіноязичний хорватішка, будєт рассказивать, на каком язикє я должен говоріть? Да убєйся об стєнку, падло нєрусскоє".

То ж кожен сам може вирішити чи воно бидло, чи ні. Нагадаємо тільки, що в розпал війни з Росією цей горе-форвард вирішив поїхати грати в Росію, мотивуючи це тим, що в нього вдома син голодує. І це притому, що він заробляв в той час більше 1,5 мільйона доларів.

Сапотюк Юрій, гол. редактор Українського футболу

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити