Президент Гірника-Спорт: Порушення регламенту Дніпром-1 очевидне

Президент "Гірника-Спорт" Петро Каплун розповів, яка ситуація з анонсованою ним подачею протесту в УЄФА на результат кубкового поєдинку з "Дніпром-1".

"З нетерпінням чекаємо рішення апеляційного комітету УАФ. Ось коли його отримаємо, і якщо воно нас не влаштує, тоді і будемо звертатися за підтримкою в УЄФА. Адже порушення "Дніпром-1" регламенту - очевидне.

Те, що ми зуміли дати бій амбітному "Дніпру-1", поступившись лише в овертаймі, підтверджує не випадковість наших успіхів у Першій лізі, де після великої перемоги у восьмому турі над "Металістом 1925", "Гірник-Спорт" закріпився на почесному другому місці. Якщо за спортивним принципом підопічні Ігоря Жабченка підвищаться в класі, то ми постараємося бути готовими до нового виклику. Зараз на черзі - установка на стадіоні "Юність" нового освітлення, потужність якого буде 1800 люкс. Що стосується місткості арени, то при необхідності її можна збільшити в стислі строки до п'яти тисяч місць, шляхом будівництва трибун за воротами", - сказав Каплун.

Нагадаємо, що "Гірник-Спорт" звернув увагу на те, що в матчі Кубка України "Дніпро-1" використовував більше 3 часових слотів для замін і звернувся з скаргою на це в КДК УАФ.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити