Ігор Климовський: Занадто багато дозволили Десні в атаці

Головний тренер «Олімпіка» Ігор Климовський залишився незадоволений грою своєї команди в обороні. «Олімпік» вдома поступився «Десні» 0:2.

«Ми дуже багато дозволили супернику створити в атаці. У такому поєдинку треба вигризати м'яч, відбирати його на кожній ділянці поля, не давати супернику вільних зон. «Десна» відчувала себе дуже вільно на нашій половині поля».

«У нас випав Іван Зотько. Він зламав ключицю. Буде потрібна операція. На його позиції сьогодні вийшов новий гравець. Для нього це була перша гра на такому рівні. Ми допустили дуже багато помилок в обороні. Попереду багато роботи по розбору цього матчу».

«Ми розбирали «Десну», знали, що вони дуже часто грають довгими передачами. Саме так і прийшов перший гол в наші ворота. Другий гол, до речі, був забитий з офсайду. Ми тільки що подивилися в роздягальні повтор».

«Дебют Іссіаре Драма? Він дуже добре показав себе в тренувальному процесі, і ми вирішили поставити його сьогодні в склад. Так, були помилки, але були і хороші моменти. Як для першого разу, він дуже непогано виглядав», - сказав Ігор Климовський.

Після 7-ми турів у «Олімпіка» 9 очок і сьоме місце в турнірній таблиці.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити