Хавбек луганської «Зорі» Владлен Юрченко прокоментував поразку від англійського «Лестера» (0:3) в першому турі групового раунду Ліги Європи.

– Які слова сказав тренер після сьогоднішньої поразки?

– Сказав, щоб не турбувалися, потрібно налаштовуватися на наступну гру, вона у нас вже через 3 дні. Потім знову Ліга Європи, часу сумувати немає, так що розбирати гру трохи пізніше будемо. А так не засмучуємося і дивимося далі.

 

– На твій погляд, рахунок в грі закономірний? Було багато апеляцій з боку «Зорі» до суддівства...

– Важко сказати. Якщо по грі брати, то перші 30 хвилин гра була більш рівною. Може, трохи з нашою перевагою. Були моменти, ми не забили. Вони забили. Потім ми могли зрівняти рахунок, але не зрівняли і пропустили другий. Важко на виїзді з рахунком 0:2, коли гра більш-менш рівна і ми пропускаємо голи, які більш-менш необов'язкові. Потім важко стає.

 

– У «Лестера» сьогодні, як і завжди, був дуже якісний пресинг, з-під якого моментами було вам дуже непросто вийти. Ви часто розігрували через воротаря Микиту Шевченка. Це було сплановано, чи ви діяли ситуативно?

– Ми знали, розбирали. Дивилися, як вони пресингують. У нас багато є варіантів виходу з-під пресингу, ми це тренуємо. Нам не треба пояснювати, як виходити, ми по ситуації дивимося, бо у футболі все змінюється. Один раз вони біжать так, другий так. Ми просто повинні вже знати, кому де відкриватися і як виходити. Ми пробували сьогодні: місцями виходило, місцями було складно. Третій гол - це вже індивідуальна помилка. Але все одно ми намагалися грати в свій футбол, не відходили від своїх принципів. Так будемо і далі намагатися грати.