Екс-воротар Шахтаря та Маріуполя Рустам Худжамов оцінив шанси "гірників" у прийдешньому матчі проти Реала.

"Вийти у плей-офф складно, але в будь-якому випадку можливо. Ми знаємо приклади в історії футболу, коли команди, на які ніхто не ставить і ховають заздалегідь, грають і показують на довгій дистанції той результат, який ніхто не очікував.

Після коронавірусу Шахтар буде не зовсім тим Шахтарем, декілька ігор потрібно буде на розкачку. Надіюсь, що вони зможуть якомога швидше повернути свої кондиції. Ігри з Борусією – центральні, але потрібно шукати свої шанси і з іншими суперниками.

Шахтар має футболістів, які самі можуть нав'язувати гру. Але це залежить від того, який у них буде настрій креативити, наскільки підготується суперник і ретельно розбере тактику Шахтаря. Їхня гра зараз залежить здебільшого від Тайсона і Марлоса. Якщо у них що-небудь не виходить на полі, Шахтар вже не такий небезпечний. Гра з Десною це підтвердила.

Але подивимося, ці матчі будуть цікаві всім, в першу чергу вболівальникам донеччан. Ми розуміємо, що Тайсон і Марлос не молодшають. Буде цікаво, як тренери Шахтаря зможуть знайти вихід", – цитує Рустама Худжамова сайт ТК Футбол.

Зауважимо, вже сьогодні, 21 жовтня, Шахтар зіграє з Реалом у груповому раунді ЛЧ, початок о 19:55.