Полунін про Ярмоленка: Це нонсенс, коли лідер збірної приїжджає в національну команду заради ігрової практики

Колишній гравець національної збірної Андрій Полунін прокоментував поразку України з рахунком 1:2 в матчі Ліги націй проти Німеччини.

 

"Я був впевнений, що наші хлопці дадуть бій німцям. Відчував, що після розгромної поразки від Франції в товариському матчі рульової Андрій Шевченко серйозно поговорив з підопічними, що ставка буде зроблена на досвідчених гравців, буде обрана правильна тактика. Звичайно, відчутним підмогою повинна була стати і підтримка уболівальників, яка мотивувала б господарів продемонструвати свої найкращі якості.

В цілому, збірна Німеччини награла на перемогу, потрібно віддати належне її головному тренеру Йоахиму Льову, який через відсутність у складі забивного центрфорварда націлював своїх флангових нападників на пошук вільних зон в штрафному майданчику українців, агресивність гравців середньої лінії. Це дозволило німцям диктувати умови.

Що не сподобалося в грі збірної України? Помилки при підстрахування в захисті, невпевнені дії Андрія Ярмоленка. Створюється враження, що проблеми Ярмоленко в "Вест Хемі", де він частіше залишається на лавці запасних, позначаються і на його грі за збірну. Це нонсенс, коли лідер збірної приїжджає в головну команду країни заради ігрової практики. Шокував також дитячий промах нашого воротаря Георгія Бущана, що дозволив гостям відзначитися вдруге. І навіть кілька його ефектних кидків не виправити неприємне враження про гру воротаря "Динамо". Хоча в загальному, збірна України стала досить монолітним колективом і якби виступала в оптимальному складі, то цілком могла добитися позитивного результату.

Звичайно, дискваліфікація Андрія Маліновського - це серйозна втрата для збірної України в наступному поєдинку Ліги націй - з іспанцями. У протистоянні з ними ми можемо розраховувати переважно на гостроту контрвипадів і удачу при розіграші стандартних положень. І саме Маліновського з його вмінням віддати точний пас, потужним ударом, буде дуже не вистачати. Тому Андрію Шевченку необхідно подумати, як знайти рівноцінну заміну Маліновському. Також сподіваюся, що Бущан свої "метелики" вже пропустив і буде стіною стояти біля своїх воріт, а наші захисники знайдуть контраргументи проти проникаючих передач іспанців", - сказав Полунін.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити